PSYCHOPAKIET

Nasza misja

Benefit, który działa.

Siła organizacji wynika z zasobów ludzkich. Zdrowi psychicznie, odporni na stres pracownicy budują uporządkowaną i trwałą organizację. Dbanie o zdrowie psychiczne pracowników jest najlepszą inwestycją.

Zapewniamy pomoc w problemach, które dotykają wszystkich: stres, niepewność, problemy małżeńskie, kłopoty wychowawcze, bezsenność, zmęczenie, depresja, bezradność rodzicielska. Troszczymy się o rodzinę.

Zapobiegamy problemom personalnym. Wpływamy na umacnianie zdrowych relacji między pracownikami, wzmacniamy motywację do pracy. Zapobiegamy absencji i częstej rotacji pracowników. Obniżamy Twoje koszty.

Narzędzia, które stosujemy, są oparte na naukowej wiedzy, a nie modzie. Efekty oddziaływań psychologicznych są skuteczne, trwałe i mierzalne. Psychopakiet to rodzaj ubezpieczenia dla Twoich pracowników.

Benefit, który działa.

PSYCHOPAKIET

Korzyści

Trwałe i skuteczne rozwiązania

Effective team

Efektywny zespół

Efektywny pracownik to taki, który w pracy koncentruje się na wykonywanym zadaniu. W Psychopakiecie uczymy, jak radzić sobie z trudnymi emocjami i problemami. Wzmacniamy cały zespół, niwelujemy konflikty wewnętrzne w organizacji. Tworzymy bezpieczne środowisko rozwoju.

Fewer layoffs L4

Mniej zwolnień L4

Zmartwienia dnia codziennego, brak umiejętności odpoczynku, obowiązki przekraczające możliwości – wszystko to prowadzi do nawarstwiającego się stresu, który przeobraża się w choroby fizyczne i psychiczne. Dbając o zdrowie psychiczne pracowników, zapobiegasz ich absencji.

Loyal team

Lojalni pracownicy

Dbanie o pracowników i weryfikacja ich potrzeb zwiększają ich poczucie ważności. To podejście budujące solidne fundamenty pod stabilne więzi pracownika z firmą oraz skutecznie redukujące rotacje zasobów ludzkich. Użyteczne benefity to najlepszy sposób motywowania.

Dedicated consultant

Osobisty konsultant

Dopasowaniem oferty odpowiedniej do Twoich potrzeb zajmie się dedykowany konsultant, który przedstawi wszystkie szczegóły oraz odpowie na nurtujące pytania. To osoba odpowiedzialna za kontakt z Tobą i przedstawicielami HR firmy, nad którą będzie sprawował opiekę.

This pays off

To się opłaca

Rozwiązanie problemów pracowników, wynikających z dysfunkcji zdrowia psychicznego, najczęściej powodowanych stresem, szacowane jest w Polsce na około 6 mld zł rocznie. Zapobiegając im, dbasz o produktywność pracowników oraz redukujesz koszty wynikające z ich absencji.

Responsibility

Społeczna odpowiedzialność

Liczba dni absencji chorobowej wśród Polaków rośnie z dnia na dzień. Jednym z najbardziej stresogennych czynników wywołujących choroby jest miejsce pracy. Zapobiegaj temu i stwórz przestrzeń promującą dbanie o zdrowie psychiczne zarówno pracowników, jak i ich rodzin.

PSYCHOPAKIET

Oferta

Jednoosobowa działalność

Zobacz szczegóły

Zatrudniam pracowników

Zobacz szczegóły

PSYCHOPAKIET

To działa

Wiemy, jak rozwiązywać problemy

 • Img section 1

  Sieć gabinetów psychologicznych

  Świadczymy usługi m.in. stacjonarnie. Podejmujemy współpracę ze specjalistycznymi gabinetami psychologicznymi i psychoterapeutycznymi, by zapewnić klientom pełne spektrum możliwości. Nasi pracownicy są skrupulatnie weryfikowani, a ich profesjonalizm i wiedzę potwierdzają stosowne certyfikaty. Stale się rozwijamy i chcemy pojawić się w kolejnych miastach Polski.

 • Img section 1

  Psycholog online

  Konsultacje prowadzone online nie odbiegają jakościowo od usług świadczonych stacjonarnie. To bezpieczne i komfortowe sesje bez konieczności wychodzenia z domu. Zaletą korzystania z usług psychologa online jest możliwość zaoszczędzenia czasu i pieniędzy poświęconych na dojazdy do specjalistów. Dzięki takim usługom możemy docierać z profesjonalną opieką psychologiczną do wszystkich rejonów Polski.

 • Img section 1

  Wsparcie dla całej rodziny

  Zapewniamy wszechstronną opiekę psychologiczną dla całej rodziny. Rozumiemy, że gwarantem spokoju pracownika jest nie tylko własny komfort psychiczny, lecz także dobrostan jego najbliższych. W naszej ofercie Twój pracownik znajdzie się pod opieką odpowiednich specjalistów zajmujących się m.in. terapią małżeńską, terapią dla par, psychologią dzieci i młodzieży.

 • Img section 1

  Grupy wsparcia

  Zapewniamy wszechstronną opiekę psychologiczną dla całej rodziny. Rozumiemy, że gwarantem spokoju pracownika jest nie tylko własny komfort psychiczny, lecz także dobrostan jego najbliższych. W naszej ofercie Twój pracownik znajdzie się pod opieką odpowiednich specjalistów zajmujących się m.in. terapią małżeńską, terapią dla par, psychologią dzieci i młodzieży.

PSYCHOPAKIET

Wsparcie HR

Budujemy potencjał firm

Szkolenia dla pracowników

Czytaj więcej

Badania HR

Czytaj więcej

FAQ

Zakup naszych usług nie może być finansowany z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Możesz go jednak zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu w swojej firmie. Nasze usługi są jedną z form wynagrodzeń pozapłacowych.
Cena abonamentu zależy od liczby i rodzaju usług. Spotkanie w gabinecie stacjonarnym oraz konsultacja z psychologiem online kosztują 149 zł, a wiadomość do psychologa – 65 zł. Cenę uczestnictwa w cyklicznych grupach wsparcia ustalamy indywidualnie.
Wyślij do nas formularz kontaktowy i odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojej firmy. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą przedstawiając szczegółowo ofertę i plan wdrożenia. Możesz również do nas zadzwonić - porozmawiamy o potrzebach Twojej firmy
Jako pracodawca możesz wykupić pracownikom konkretną usługę lub przekazać im pakiet kilku do wyboru - sami zdecydują, z których chcą skorzystać. Możesz też sfinansować zakup częściowo – z dopłatą ze strony pracownika.
O lokalizacji naszych gabinetów poinformujemy Cię w odpowiedzi na Twój formularz zgłoszeniowy. Dodatkowo można je znaleźć korzystając z wyszukiwarki dostępnej w zakładce „Znajdź specjalistę” w części portalu przeznaczonej dla klientów/pracowników.
Tak. Rekomendujemy jednak pozostawienie szczegółowego wyboru Twojemu pracownikowi, by mógł dobrać formę kontaktu z psychologiem do swoich aktualnych potrzeb.
Pomożemy Twoim pracownikom pozbyć się bagażu lęku, niepewności, stresu, który przeszkadza im na co dzień wykonywać swoje obowiązki zawodowe i prywatne. Ich dobrostan psychiczny wpływa pozytywnie na poziom zaangażowania i motywacji do pracy.
Tak, jest to możliwe. Wystarczy, że założysz konto na swój osobisty adres e-mailowy i możesz cieszyć się wszystkimi oferowanymi przez nas usługami.
Nasze usługi wykupujesz w formie subskrypcji. My gwarantujemy środki, które zapewniają dostarczenie usługi wtedy, kiedy będzie potrzebna. Nie zwracamy jednak pieniędzy za niezrealizowane sesje.