Jednoosobowa działalność gospodarcza

Psychopakiet to benefit oferujący profesjonalne wsparcie psychologiczne, które warto sobie zapewnić, prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą. Zdajemy sobie sprawę, że bycie jednocześnie sterem, żeglarzem i okrętem wcale nie jest łatwe. To nawarstwiające się obowiązki, które należy sukcesywnie wypełniać, by nie zostać przytłoczonym ich nadmiarem. Zagwarantuj sobie profesjonalną opiekę psychologiczną, która wpłynie pozytywnie zarówno na Ciebie, jak i Twoją rodzinę. Pozwoli Ci okiełznać stres w pracy oraz wprowadzić do życia na stałe work life balance. To pomocna dłoń w trudnych chwilach i kryzysach.

W Psychopakiecie masz możliwość konsultacji z psychoterapeutą i psychologiem online oraz sesji w stacjonarnych gabinetach psychologicznych. Oferujemy różnorodne usługi specjalistów zajmujących się dziedzinami takimi, jak: psychodietetyka, psychologia dzieci i młodzieży, terapia małżeńska i terapia par. Zapoznaj się z ideą slow life i dzięki naszej pomocy zagwarantuj sobie życie w harmonii.

PSYCHOPAKIET

Współpraca

Prowadzisz własną firmę? Zasługujesz na wsparcie!

Wypełnij i wyślij

PSYCHOPAKIET

Pakiet wsparcia

Twoja codzienność może stać się lepsza

 • Img section 1

  Dbanie o siebie daje najwięcej korzyści

  Problemy i trudności nie są obojętne dla funkcjonowania człowieka. Przytłaczające zmartwienia, te codzienne i poważniejsze, mają uciążliwe odzwierciedlenia w pogarszającym się zdrowiu fizycznym. Korzystając z pomocy psychologa lub psychoterapeuty, dbasz o siebie i swoich bliskich. Zdejmij ciężar ze swoich pleców. Pomożemy Ci w nauce sposobów radzenia sobie ze stresem i wskażemy drogę do przezwyciężania trudności.

 • Img section 1

  Jesteś najważniejszym pracownikiem

  Na Twojej głowie spoczywają obowiązki szefa. Możesz być przytłoczony codziennymi sprawami. Organizujesz swoją pracę, mierzysz się z biurokracją i zarabiasz na życie. Twój sukces zależy tylko od Ciebie. Zadbaj o siebie i swoje zdrowie. To ważne. Podziel się swoimi zmartwieniami i odpocznij. Znajdź swój work life balance. Skorzystaj z pomocy i wsparcia naszych specjalistów. Poczuj, co to znaczy slow life.

 • Img section 1

  To się opłaca

  Ty sam decydujesz o swojej efektywności. To, jaka ona jest, zależy od wielu czynników. Na nic długie nadgodziny, jeżeli myślami jesteśmy przy zmartwieniach. Popadając w wir pracy, z trudnością przychodzą nam odpoczynek i regeneracja, tymczasem to one pozwalają utrzymać siły zarówno mentalne, jak i fizyczne i pozostać efektywnym. Zadbaj o wolną głowę. Naucz się relaksować, by oszczędzić czas i pieniądze.

 • Img section 1

  Zrób to dla siebie i swojej rodziny

  Zdrowie psychiczne nie jest kwestią indywidualną. Zmęczenie, zamartwianie się i brak wolnego czasu wpływają źle zarówno na Ciebie, jak i Twoją rodzinę. Przejdź do trybu slow life i zapanuj nad swoim czasem. Zadbaj o wszystkich, korzystając z naszych usług. Pomoże Ci w tym specjalistyczna wiedza naszego zespołu. Znajdziesz u nas wsparcie w postaci m.in. terapii par, psychologa dziecięcego, psychologa rodzinnego.

PSYCHOPAKIET

Finansowanie

Blue circle

Dostęp do naszych usług nabywasz w formie czasowej subskrypcji.

Blue circle

Wybierasz usługi oraz ich częstotliwość, miesięczny koszt zaczyna się od 99 zł.

Blue circle

Oszczędzasz swój czas dzięki usługom online i systemowi rezerwacji wizyt stacjonarnych.

Blue circle

Dbanie o Twoją kondycję psychiczną i Twój rozwój jest kosztem w Twojej firmie.

PSYCHOPAKIET

Nasze standardy

Bezpieczeństwo i dyskrecja

Pragniemy zapewnić, że w swoich świadczeniach kierujemy się przede wszystkim dyskrecją. Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasza platforma była bezpiecznym miejscem. Korzystamy z szyfrowań, które pozwalają na odczytywanie wiadomości i uczestnictwo w rozmowie tylko na linii psycholog/psychoterapeuta – klient. Zawsze jesteś informowany, z kim rozmawiasz – nikt poza wyznaczoną osobą nie może czytać konwersacji, uczestniczyć w nich, mieć dostępu do rozmów audio i wideo. Nie udostępniamy również informacji na temat klientów. Jedyną osobą posiadającą dane na Twój temat jest psycholog lub psychoterapeuta, który otacza Cię wsparciem. Informacje, które mu przekazujesz, są chronione. Możesz czuć się bezpiecznie. Zapewniamy, że każda wiadomość oraz rozmowa zostaje objęta tajemnicą zawodową psychologa. Naszą ideą jest zagwarantowanie powszechnej opieki psychologicznej dla pracowników w formie benefitu.

Tajemnica zawodowa obowiązuje naszych specjalistów udzielających usług zarówno przez internet (psychologa online, psychoterapeuty online), jak i w stacjonarnych gabinetach psychologicznych i psychoterapeutycznych. Nieistotne, z usług kogo korzystasz, zawsze kierujemy się tymi samymi zasadami. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Przestrzegamy kodeksu etyczno-zawodowego psychologa zatwierdzonego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ujawnienie treści rozmów może nastąpić tylko i wyłącznie wtedy, kiedy zagrożone jest bezpieczeństwo klienta lub innych osób. Takie decyzje staramy się dodatkowo konsultować z doświadczonymi specjalistami (którzy również zachowują dyskrecję), by mieć pewność, że podejmowane przez nas działania nie są pochopne. Postulaty, których przestrzegamy z uwagi na szacunek do wykonywanego przez nas zawodu psychologa i psychoterapeuty, zobowiązują nas ponadto do kontrolowania rzetelności świadczonych przez nas usług. Skupiamy się na tym, by nasi pracownicy posiadali odpowiednie wykształcenie pozwalające na wykonywanie zawodu pomocowego. Skrupulatnie zweryfikowaliśmy dyplomy i certyfikaty potwierdzające kwalifikacje pracowników oraz ich doświadczenie. Ręczymy za naszych specjalistów i ich kompetencje. Deklarujemy, że wszelkie podejmowane przez nas działania zawsze były i będą kierowane dobrem jednostki, która nam zaufała.

Wsparcie dopasowane do Twoich potrzeb

Wsparcie dla całej rodziny

Sieć gabinetów psychologicznych

Współpracujemy z profesjonalnymi gabinetami psychologicznymi i psychoterapeutycznymi, w których uzyskasz wsparcie stacjonarnie. Nasi pracownicy są skrupulatnie weryfikowani, a swój profesjonalizm potwierdzają przy pomocy stosownych certyfikatów. Znajdź nasz gabinet psychologiczny w swoim mieście.

Psycholog online

Psycholog online

Konsultacje prowadzone drogą online nie odbiegają jakościowo od usług świadczonych stacjonarnie. To bezpieczne i komfortowe odbywanie sesji bez konieczności wychodzenia z domu. Zaoszczędź czas i pieniądze. Zyskaj profesjonalną pomoc – skorzystaj z usług psychologa i psychoterapeuty online.

Wsparcie dla całej rodziny

Gwarantem bezstresowej głowy jest nie tylko własny komfort psychiczny, lecz także spokój o dobrostan najbliższych. Zapewnij opiekę całej rodzinie z pomocą specjalistów zajmujących się m.in. terapią małżeńską, terapią dla par, psychologią dzieci i młodzieży, psychologią rodziny oraz psychodietetyką.

Grupy wsparcia

Dołącz do tematycznych grup wsparcia, które zapewniają możliwość uczestnictwa w cyklicznych spotkaniach dotyczących wybranej tematyki. To okazja do zdobywania praktycznej wiedzy psychologicznej oraz samorozwoju. Ze spotkań dowiesz się m.in. o leczeniu uzależnień oraz jak radzić sobie ze stresem.

Zalety platformy

Dedicated consultant

Osobisty konsultant

Towarzyszymy Ci od samego początku. Każdej firmie przydzielamy osobistego konsultanta, który: pomaga dostosować ofertę do oczekiwań organizacji, finalizuje umowę, wprowadza do systemu Psychopakiet, czuwa nad realizacją usług i rozwiązuje potencjalne problemy.

Raporty podsumowujące

Raporty podsumowujące

W Psychopakiecie masz pełną kontrolę nad realizacją umowy. Prowadzimy regularną ewaluację abonamentu wdrożonego w Twojej firmie. Badamy satysfakcję z wykorzystanych usług i bierzemy pod uwagę wszystkie opinie. Dostosowujemy się do potrzeb Twojej organizacji.

Rozbudowany system rezerwacji

Rozbudowany system rezerwacji

Platforma umożliwia rezerwację terapii online, czatu oraz konsultacji psychologicznej w jednym z gabinetów stacjonarnych w całej Polsce. System jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Umożliwia również zmianę terminu lub terapeuty oraz proste odwołanie spotkania bez zobowiązań.

System notifications and SMS with notifications

Powiadomienia systemowe oraz SMS

Psychopakiet wysyła zarówno powiadomienia na pocztę e-mail, jak i SMS. Dzięki nim nie tylko w łatwy sposób założysz konto na platformie, lecz także będziesz każdorazowo poinformowany o nadchodzącej wizycie. Przypominamy o płatnościach i wystawionych fakturach.

Portal klienta

Portal klienta

W każdej chwili masz dostęp do panelu użytkownika poprzez logowanie na portalu dla klientów. W tym miejscu znajdziesz informacje o usługach i specjalistach. Przeczytaj o korzyściach, jakie niesie Psychopakiet i zapoznaj się z obszerną bazą wiedzy.

Ogólnopolski zasięg

Ogólnopolski zasięg

Wszystkie usługi Psychopakietu mogą być realizowane w całym kraju. Psycholog online udziela pomocy niezależnie od miejsca zamieszkania klienta. Do naszej sieci gabinetów stacjonarnych dołączają kolejni specjaliści, tak, by pomoc psychologiczna była na wyciągnięcie ręki.

Specjaliści

Specjaliści

Upewniamy się, że psycholodzy, którzy podejmują z nami współpracę, są wykwalifikowani i doświadczeni. Proces rekrutacji jest szczegółowy i wieloetapowy. W zakładce „Specjaliści” możesz zapoznać się z profilami terapeutów, którzy udzielają u nas konsultacji.

Bezpieczny, zaszyfrowany system

Bezpieczny, zaszyfrowany system

Zapewniamy bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi platformy Psychopakiet. Wszystkie dane są szyfrowane według najwyższych standardów technologicznych. Poufność, tajemnica zawodowa i bezpieczeństwo to zasady, których bezwzględnie przestrzegamy.