Zatrudniam pracowników

Problemy personalne Twoich pracowników wpływają na ich efektywność i jakość działań. Codziennie, oprócz stresu w pracy i przytłoczenia obowiązkami, borykają się z problemami życia prywatnego. Wielu z nich nie potrafi odciąć się od trudności zawodowych w domu, a w pracy – od osobistych kłopotów. Ciągłe napięcie może prowadzić do przewlekłych chorób psychicznych oraz somatycznych i zwiększać absencję pracowników w firmie. Zapewnienie im profesjonalnej pomocy psychologicznej pomoże zachować odpowiedni work life balance. Chcemy stworzyć dla Twoich pracowników miejsce, gdzie będą mogli otwarcie rozmawiać o swoich trudnościach. Z pomocą przyjdą im wykwalifikowani psycholodzy i psychoterapeuci online, choć oferujemy również możliwość wizyt w stacjonarnych gabinetach psychologicznych. Ponadto pomożemy Ci odkryć drogę do skutecznego motywowania pracowników. Zadbaj o ich zdrowie!

Self Employment picture

PSYCHOPAKIET

Współpraca

Prowadzisz własną firmę? Zasługujesz na wsparcie!

Wypełnij i wyślij

PSYCHOPAKIET

Pakiet wsparcia

Harmonia w biznesie

 • Img section 1

  Twój pracownik jest pierwszym klientem

  Według wyników badań na próbie miliona osób, przeprowadzonych przez Instytut Gallupa, jeden z najważniejszych czynników, który wpływa na motywację do pracy, to dobre relacje z bezpośrednim przełożonym. Nasz benefit kompleksowo dba o relację w Twojej firmie oraz w życiu prywatnym Twoich pracowników. Psychopakiet jest potrzebny, bo troszczy się też o rodzinę, która bardzo często potrzebuje wsparcie psychologicznego.

 • Img section 1

  Wybierz benefit, który przynosi najwięcej korzyści

  Zdrowie psychiczne jest jak skarbonka. Ludzie i ich relacje w firmie zawsze generują koszty. Im większy kapitał w skarbonce, tym większa szansa na stabilność, efektywność, brak absencji w pracy. Psychopakiet buduje kapitał zdrowia psychicznego Twoich pracowników. Mając duży kapitał, łatwiej inwestować i wyznaczać kolejne cele. Zajmij się pracą, my zatroszczymy się o Twój zespół. Psychopakiet ma sens!

 • Img section 1

  Pozytywny wizerunek pracodawcy

  Aby utrzymać swój biznes na właściwym torze, musisz rozumieć potrzeby swoich pracowników. Ważna jest więź, którą zbudujesz w swojej organizacji. Pracownik jest Twoim rzecznikiem, promuje firmę. Poza stabilnością wynagrodzenia musi czuć, że jego dobro jest dla Ciebie sprawą pierwszorzędną. Nasz benefit zapewni mu poczucie bezpieczeństwa i wsparcie zawsze, kiedy będzie tego potrzebować.

 • Img section 1

  Wsparcie pozapłacowe nie mieści się do portfela

  Twoja organizacja może zaoferować wyjątkowe korzyści, które motywują pracowników. Psychopakiet to dodatek, który przyciągnie do Ciebie nowych pracowników lub zatrzyma tych już zatrudnionych. To atut nowoczesnych firm. Dzięki nam wsparcie zyskują całe rodziny. Dostęp do pomocy psychologicznej to obok opieki medycznej najbardziej efektywny benefit. Pokaż pracownikom, że są dla Ciebie ważni!

PSYCHOPAKIET

Finansowanie

Blue circle

Ty wpisujesz benefit w koszty, a pracownik zyskuje nieocenione wsparcie. Same korzyści!

Blue circle

Ofertę opieki psychologicznej dopasujemy do Twojego budżetu.

Blue circle

Ceny pakietów wsparcia zaczynają się od 49 zł. Sprawdź naszą ofertę.

Blue circle

Zakup pakietu dla pracownika możesz sfinansować w całości lub częsciowo.

PSYCHOPAKIET

Nasze standardy

Bezpieczeństwo i dyskrecja

Pragniemy zapewnić, że w swoich świadczeniach kierujemy się przede wszystkim dyskrecją. Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasza platforma była bezpiecznym miejscem. Korzystamy z szyfrowań, które pozwalają na odczytywanie wiadomości i uczestnictwo w rozmowie tylko na linii psycholog/psychoterapeuta – klient. Zawsze jesteś informowany, z kim rozmawiasz – nikt poza wyznaczoną osobą nie może czytać konwersacji, uczestniczyć w nich, mieć dostępu do rozmów audio i wideo. Nie udostępniamy również informacji na temat klientów. Jedyną osobą posiadającą dane na Twój temat jest psycholog lub psychoterapeuta, który otacza Cię wsparciem. Informacje, które mu przekazujesz, są chronione. Możesz czuć się bezpiecznie. Zapewniamy, że każda wiadomość oraz rozmowa zostaje objęta tajemnicą zawodową psychologa. Naszą ideą jest zagwarantowanie powszechnej opieki psychologicznej dla pracowników w formie benefitu.

Tajemnica zawodowa obowiązuje naszych specjalistów udzielających usług zarówno przez internet (psychologa online, psychoterapeuty online), jak i w stacjonarnych gabinetach psychologicznych i psychoterapeutycznych. Nieistotne, z usług kogo korzystasz, zawsze kierujemy się tymi samymi zasadami. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Przestrzegamy kodeksu etyczno-zawodowego psychologa zatwierdzonego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ujawnienie treści rozmów może nastąpić tylko i wyłącznie wtedy, kiedy zagrożone jest bezpieczeństwo klienta lub innych osób. Takie decyzje staramy się dodatkowo konsultować z doświadczonymi specjalistami (którzy również zachowują dyskrecję), by mieć pewność, że podejmowane przez nas działania nie są pochopne. Postulaty, których przestrzegamy z uwagi na szacunek do wykonywanego przez nas zawodu psychologa i psychoterapeuty, zobowiązują nas ponadto do kontrolowania rzetelności świadczonych przez nas usług. Skupiamy się na tym, by nasi pracownicy posiadali odpowiednie wykształcenie pozwalające na wykonywanie zawodu pomocowego. Skrupulatnie zweryfikowaliśmy dyplomy i certyfikaty potwierdzające kwalifikacje pracowników oraz ich doświadczenie. Ręczymy za naszych specjalistów i ich kompetencje. Deklarujemy, że wszelkie podejmowane przez nas działania zawsze były i będą kierowane dobrem jednostki, która nam zaufała.

Wsparcie dopasowane do Twoich potrzeb

Wsparcie dla całej rodziny

Sieć gabinetów psychologicznych

Współpracujemy z profesjonalnymi gabinetami psychologicznymi i psychoterapeutycznymi, w których uzyskasz wsparcie stacjonarnie. Nasi pracownicy są skrupulatnie weryfikowani, a swój profesjonalizm potwierdzają przy pomocy stosownych certyfikatów. Znajdź nasz gabinet psychologiczny w swoim mieście.

Psycholog online

Psycholog online

Konsultacje prowadzone drogą online nie odbiegają jakościowo od usług świadczonych stacjonarnie. To bezpieczne i komfortowe odbywanie sesji bez konieczności wychodzenia z domu. Zaoszczędź czas i pieniądze. Zyskaj profesjonalną pomoc – skorzystaj z usług psychologa i psychoterapeuty online.

Wsparcie dla całej rodziny

Gwarantem bezstresowej głowy jest nie tylko własny komfort psychiczny, lecz także spokój o dobrostan najbliższych. Zapewnij opiekę całej rodzinie z pomocą specjalistów zajmujących się m.in. terapią małżeńską, terapią dla par, psychologią dzieci i młodzieży, psychologią rodziny oraz psychodietetyką.

Grupy wsparcia

Dołącz do tematycznych grup wsparcia, które zapewniają możliwość uczestnictwa w cyklicznych spotkaniach dotyczących wybranej tematyki. To okazja do zdobywania praktycznej wiedzy psychologicznej oraz samorozwoju. Ze spotkań dowiesz się m.in. o leczeniu uzależnień oraz jak radzić sobie ze stresem.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

Działamy na wielu płaszczyznach. Nasze usługi to nie tylko świadczenia pracownicze w formie benefitu. Wspieramy firmy w budowaniu dobrego wizerunku, przejmując ciężar komunikacji z pracownikami. Dzielimy się naszym know how. Posiadamy specjalistyczną wiedzę, która ułatwi Ci budowanie dobrych relacji z Twoim zespołem. Nasza oferta obejmuje też badania HR oraz szkolenia dla pracowników Twojego zespołu. Zajmujemy się rozwiązywaniem problemów. Podpowiadamy, co trzeba zmienić w codziennym funkcjonowaniu. Nasza oferta jest kompleksowa. Dbamy o dobrostan psychiczny każdego pracownika, motywujemy zespół, rozwiązujemy konflikty, uczymy działy HR wynagradzać i doceniać. Pomożemy Twojej organizacji budować spokój i równowagę. Nasze szkolenia opieramy na rzetelnej psychologicznej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu trenerskim. Tu nie ma miejsca na nudę i patrzenie na zegarek! Umiemy zaciekawić i zachęcić do zmian. Wydobywamy z zasobów ludzkich wszystko, co najlepsze!

 • Type of conclusion

  Szkolenia pracowników

 • Ready Materials

  Badania HR

 • Training

  Komunikacja wewnętrzna

 • HR Research

  Budowanie wizerunku

Zalety platformy

Dedicated consultant

Osobisty konsultant

Towarzyszymy Ci od samego początku. Każdej firmie przydzielamy osobistego konsultanta, który: pomaga dostosować ofertę do oczekiwań organizacji, finalizuje umowę, wprowadza do systemu Psychopakiet, czuwa nad realizacją usług i rozwiązuje potencjalne problemy.

Raporty podsumowujące

Raporty podsumowujące

W Psychopakiecie masz pełną kontrolę nad realizacją umowy. Prowadzimy regularną ewaluację abonamentu wdrożonego w Twojej firmie. Badamy satysfakcję z wykorzystanych usług i bierzemy pod uwagę wszystkie opinie. Dostosowujemy się do potrzeb Twojej organizacji.

Rozbudowany system rezerwacji

Rozbudowany system rezerwacji

Platforma umożliwia rezerwację terapii online, czatu oraz konsultacji psychologicznej w jednym z gabinetów stacjonarnych w całej Polsce. System jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Umożliwia również zmianę terminu lub terapeuty oraz proste odwołanie spotkania bez zobowiązań.

System notifications and SMS with notifications

Powiadomienia systemowe oraz SMS

Psychopakiet wysyła zarówno powiadomienia na pocztę e-mail, jak i SMS. Dzięki nim nie tylko w łatwy sposób założysz konto na platformie, lecz także będziesz każdorazowo poinformowany o nadchodzącej wizycie. Przypominamy o płatnościach i wystawionych fakturach.

Portal klienta

Portal klienta

W każdej chwili masz dostęp do panelu użytkownika poprzez logowanie na portalu dla klientów. W tym miejscu znajdziesz informacje o usługach i specjalistach. Przeczytaj o korzyściach, jakie niesie Psychopakiet i zapoznaj się z obszerną bazą wiedzy.

Ogólnopolski zasięg

Ogólnopolski zasięg

Wszystkie usługi Psychopakietu mogą być realizowane w całym kraju. Psycholog online udziela pomocy niezależnie od miejsca zamieszkania klienta. Do naszej sieci gabinetów stacjonarnych dołączają kolejni specjaliści, tak, by pomoc psychologiczna była na wyciągnięcie ręki.

Specjaliści

Specjaliści

Upewniamy się, że psycholodzy, którzy podejmują z nami współpracę, są wykwalifikowani i doświadczeni. Proces rekrutacji jest szczegółowy i wieloetapowy. W zakładce „Specjaliści” możesz zapoznać się z profilami terapeutów, którzy udzielają u nas konsultacji.

Bezpieczny, zaszyfrowany system

Bezpieczny, zaszyfrowany system

Zapewniamy bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi platformy Psychopakiet. Wszystkie dane są szyfrowane według najwyższych standardów technologicznych. Poufność, tajemnica zawodowa i bezpieczeństwo to zasady, których bezwzględnie przestrzegamy.